لیست اخبار صفحه :9
یدو
یدو

یدو

نمایش آدم برفی

نمایش آدم برفی

در یک شب برفی آقای نویسنده که برای نوشتن داستانش هیچ سوژه ای به ذهنش نمی رسید، تصمیم می گیرد با کودکان همسایه برف بازی کند، این بازی زمینه ای می شود برای اتفاقات شگفت انگیز بعدی...

نمایش نه زشت، نه زیبا

نمایش نه زشت، نه زیبا

خداداد پسر جوانی است که از زشتی صورت و تمسخر اطرافیانش رنج می‌برد، به دنبال علت زشتی خود است. او با راهنمایی مرشد، راهی سرزمین باختر می‌شود تا از سه حکیم دانا، علت زشتی‌اش را بپرسد. خداداد پس از عبور از جنگل ، با پیرمردی روستایی، زاهدی درست‌کار و یک ماهی بزرگ مواجه می‌شود و هر یک از آنها نیز خواهان حل مشکل شان هستند و از خداداد می خواهند سوالات آنها را هم از حکیم ها بپرسد و خداداد قول می‌دهد تا جواب را برایشان بیاورد. او پس از آن که به آن سه حکیم می‌رسد سه سوال دوستانش را می پرسد. اما فقط می‌توانست سه سوال مطرح کند و سه حکیم پس از پاسخ سوال سوم ناپدید شده و او از طرح سوال خودش محروم می‌شود. اما در مسیر بازگشت، پاداشی خوب برای مهربانی خداداد در انتظار اوست.

نمایش درخت بخشنده

نمایش درخت بخشنده

روزی پسرکی با درختی دوست می شود . درخت در تمام مراحل زندگی پسرک به یاری او می شتابد و بی هیچ چشم داشتی همه چیزش را در اختیار پسر قرار می دهد تا هر روز بتواند او را ببیند و با او حرف بزند. پسر بزرگ می شود و تا جایی پیش می رود که حتی تنه ی درخت هم برای امرار معاش خود قطع می کند اما درخت باز هم به دوستی با او بیش از خود امیدوار و راضی است.

فیلم پدافند غیر عامل

فیلم پدافند غیر عامل

آشنا نمودن کودکان و نوجوانان با اصول اولیه دفاع شخصی، در مواقع بحرانی به ویژه در مقابل حمله دشمن.

نمایش  نما
نمایش نما

نمایش نما

جهت ورود به نمایش نما لطفا کلیک فرمایید.

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت