• 1401/07/16 - 11:44
  • تعداد بازدید: 473
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
اقیانوس پشت پنجره

اقیانوس پشت پنجره

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این فیلم سینمایی از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است و تاکنون موفق به کسب جوایز متعدد از جشنواره‌های مختلف از جمله سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان، سیزدهمین جشنواره فیلم‌های ایرانی سان‌فرانسیسکو و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان «زیروپلاس» روسیه شده است.

فیلم سینمایی «اقیانوس پشت پنجره» در طول هفته ملی کودک هر روز ساعت ۱۵ در مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری استان تهران نمایش داده می‌شود و در ادامه با حضور کارگردان و کودکان و نوجوانان علاقه‌مند جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.

 

«اقیانوس پشت پنجره» اولین فیلم سینمایی بلند بابک نبی‌زاده از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال ۱۳۹۸ است.

قهرمان داستان «اقیانوس پشت پنجره» یک نوجوان باهوش روستایی به نام برهان است که برای معرفی جزیره و خانواده‌اش تصمیم جالبی می‌گیرد. او گروهی را جمع می‌کند، به نقاط دیدنی و توریستی جزیره می‌برد و برای گردش‌گران‌ خارجی موسیقی و نمایش اجرا می‌کند. زندگی رونق می‌گیرد و گردش‌گران بیش‌تری به جزیره می‌آیند....

کلمات کلیدی

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت